Doradztwo i outsourcing środowiskowy

Doradztwo i outsourcing środowiskowy

Zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska nabrały w ostatnich latach bardzo dużego znaczenia. Przed inwestorami i przyszłymi użytkownikami inwestycji stawiany jest szereg wymagań, które muszą zostać spełnione w celu ograniczania i zapobiegania szkodliwym wpływom danego przedsięwzięcia na środowisko.

Zagadnienia związane z ochroną środowiska są obecnie traktowane w ustawodawstwie bardzo obszernie i poważnie. Istnieje wiele aktów prawnych przedstawiających wymagania formalno-prawne z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska. Niezgodność lub próba ominięcia tych regulacji pociąga za sobą pewne konsekwencje i zagrożenia, które mogą mieć bardzo negatywny wpływ na realizowane przedsięwzięcia.

Firma PROGEOD kieruje do Państwa swoją ofertę doradztwa i outsourcingu środowiskowego, aby prowadzone przez Państwa przedsięwzięcia skutecznie ograniczały,  eliminowały niekorzystny wpływ na środowisko naturalne oraz przebiegały sprawnie i efektywnie.

Działamy szybko i profesjonalnie, mając na celu przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezbędnych informacji w dogodnym terminie.

 

ZAPYTAJ O CENĘ

e-mail: biuro@progeod.pl,
tel. 693 810 630